Co mogą oznaczać ciągnięcia podbrzusza koło blizny po cięciu cesarskim?

Dzień dobry, Od około miesiąca przed ostatnią miesiączka którą miałam 30 maja czuje ciągnięcia podbrzusza koło blizny po cięciu cesarskim. ( cc w 07.2016) W ciąży nie jestem. Byłam u ginekologa, zrobił usg. Stwierdził że wszystko jest ok. Macica się nie obniża. I że mogą być to bóle owulacyjne albo że coś mogę mieć tam źle zszyte. I tyle. Mnie te jednak dalej nie pokoi. Proszę o poradę co mogę jeszcze w tej sprawie zrobić. Bo nigdy wcześniej tak nie miałam. Jak stoje i dotykam nad raną brzuch to jest jakby trochę spulchnione i czuję twardą macice. Czy rana po cc mogła się odezwać po dwóch latach? Mam 28 lat. Jestem po jednym porodzie. Nie przemeczam się za bardzo.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli w badaniu USG nie została wykryta patologia, to prawdopodobnie przyczyny są takie, jak powiedział Pani ginekolog. W razie wątpliwości może Pani skonsultować się z drugim specjalistą. Pozdrawiam!