Guzek pod blizną po cesarskim cięciu

Witam, Mam pytanie ponieważ zauważyłam bolące zgrubienie, lub nawet guzek jakby pod blizną po cesarskim cięciu które miałam ponad 2 lata temu. Wcześniej nic takiego nie było, miesiączki zawsze miałam nieregularne, ale trzymały się w ramach normy jak na mnie czyli od 28 do 36 dni pomiędzy okresem. Teraz przed najpierw dostałam ciemne plamienia ok 3 dni i dopiero potem normalnie miesiączkę. Czy to możliwe , że po dwóch latach coś się zaczęło robić z blizną po cc??

Witam,
być może będzie trzeba usunąć chirurgicznie nowopowstałą zmianę w bliźnie po CC.
Proszę skontaktować się ze swoim ginekologiem, on Panią odpowiedni dalej pokieruje i przede wszystkim oceni i obejrzy zmianę.
Ciemne plamienie przed miesiączką raczej nie jest zjawiskiem niepokojącym.
pozdrawiam