Co mogą oznaczać gulki w obrębie szyi?

Witam. Od dawna na stronie bocznej szyi mam wewnętrzne dwie gulki. Można je wyczuć dotykając palcem, nie są one widoczne. Dodatkowo są one bezbolesne i nieprzesuwalne. Byłam z tym u lekarza rodzinnego, zrobił mi USG i stwierdził, że są one małe do paru milimetrów. ( nie pamiętam ile dokładnie miały) Obstawiał włókniaka, jednakże sama nie wiem czy to może być to. Boje się, że to może być coś poważnego. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę wysłać zdjęcie zmiany za pośrednictwem tego portalu lub na mój mail info@gziu.pl.
Postaram się pomóc

IJ