Co mogą oznaczać odstające sutki?

Od paru dni mam twarde odstajace skutki. Moje pytanie brzmi czego to może być objawem. Drugim pytaniem jest chodząc w za małych butach na dużych palcach od nóg zrobiły mi, się żółte paznokcie po jakimś czasie odpadły i teraz dorastają ale nadal są żółte i brzydko to wygląda czy może to oznaczać grzybicę? Podczas chodzenia strzelają mi palce u nóg czy jest jakiś sposób na wyleczenie tego przypadku albo stosować cos żeby ustalone to schorzenie

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza ginekologa oraz dermatologa po badaniu będzie mozna coś wiecej powiedzieć.