Co mogą oznaczać plamy na skórze klatki piersiowej?

Witam, od 3 tygodni wymagam się z problemem skóry, mianowicie mocne zaczerwienione plamy zaczęły występować na klatce piersiowej z lewej strony kolejna na pod gardłem na teorię następną zaś pod pachą na piersi z prawej strony . Po tym jak zbagatelizowalem sprawę po dwóch tygodniach skora zaczęła nabierać troszkę ciemnego koloru oraz skóra zaczęła pękać. Zacząłem ją nawiązać natomiast po kolejnym tygodniu w ciągu dalszym zostało mocne zaczerwienienie które się powiększyło na połowę górnej części klatki piersiowej oraz w około pachy na ręce ,barku oraz piersi . Byłem z tym u dermatologa przepisał mi jedynie kremy nawilżające które na dłuższą metę słabo działają mam nadzieję że dostanę jakąś odpowiedź tutaj co mam robić oraz do jakiego lekarza mam się udać aby zakończyć ten problem ponieważ jeśli jej zapomnę nawilżyć po 2-3 dniach robi się tak sucha że zaczyna powoli pękać co przynosi ból oraz mocny dyskomfort w życiu codziennym. Za pomoc dziękuję.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz lub do dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl