Co mogą oznaczać te drgawki?

Trzy dni temu w nocy dostałam nagłych drgawek całego ciała, wiązało się to z mdłościami. Nie bolała mnie głowa, czułam ścisk żołądka, zwymiotowalam po zażyciu hydroxyzyny, która dostałam kiedys od psychiatry. Przeszło po około pol godziny, jednak mdłości pozostały i są do dzisiaj. Wczoraj miała miejsce ta sama sytuacja, minęła szybciej. Teraz dokładnie to samo, nie jestem w stanie uspokoić drgawek, poza mdłościami i brakiem możliwości wypełnienia nic się nie dzieje.

"Drgawki" czy dreszcze, niepokój , lęk ??? Czy ma Pani inne problemy: zaburzenia łaknienia, zaburzenia depresyjne, ataki paniki?? Jak żołądek, dieta ?? Leki ??

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki; Jaka waga? morfologia, inne wyniki ?? czy nie brałą Pani używek ? etc etc... Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam .

Do pełnej konsultacji, dłuższej rozmowy, badania ogólnego i neurologicznego.dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog