Co mogą oznaczać uciążliwe bóle stawów w palcach u rąk?

Od okolo 6 mcy w nocy i rano bola mnie stawy palce u rak i robia sie sztywne ,bardzo wolno staram sie zgiac je ,po czym ten stan udtepuje ,w ciagu dnia palce staja sie jakies dziwne ,badania ,tomografia w porzadku ,bralem na przetoke odbytu METRONIDAZOL podczas kuracji stawy minely,a po wrocily ,lekarze reumatolog sa bezradni .CO ROBIC?dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś inne objawy? jakie wyniki badań dodatkowych? wskazana ponowna wizyta u reumatologa.