Co mogą oznaczać wyniki morfologii 12-tygodniowego dziecka?

Witam, corka 12 tyg od 3 tyg je bardzo niespokojnie, placze przy piersi, w wieku 6 tyg miala śrudmiąższowe zapalenie pluc, przyrosty obecnie 120g tygodniowo. Zrobilam jej morfologie krwi i jej wynik bardzo mnie niepokoi, podam wartosci niemieszczace sie w normie: gran. Obojetnochlonne 13.7 % (norma 25-35), gran zasadochlonne 0.2 (norma 0-0.2), limfocyty % 70,5 (norma 55-60), hemoglobina 12.5 (norma 10-11.8), RDW-CV 15.7 (norma 11.5- 14.5) prosze o odpowiedz, bardzo sie martwie o moje malenstwo

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u pediatry. Aby się wypowiedzieć nalezy zapoznać się ze wsystkimi wynikami . Przede wszystkich ważne są wartości nieprocentowe