Co może oznaczać morfologia 12-tygodniowego niemowlęcia?

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania krwi u 12 tygodniowego niemowlaka. Podaję wartości, które mnie zaniepokoiły: Płytki krwi (PLT) NEUT % 25 - norma 35-55 Mikroskopowa ocena rozmazu krwi Granulocyty oboj tn. podzielone 20% norma 35-55 Limfocyty 76% norma 25-70 Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami oraz przede wsystkim wykonać badanie dziecka , proszę koniecznie udac się do lekarza pediatry