Co oznacza wynik morfologii zwykłej?

O czym to może świadczyć ,w morfologii zwykłej mam tylko te parametry zaznaczone neutrocyty39,9℅ norma 45,0-70,0 monocyty13,4℅ norma 4,0-12,0 bazocyty1,3℅ norma<1,0 natomiast w rozmazie mikroskopowym granulocyty segmentowane28 % norma 45-70 granulocyty kwasochłonne7% norma 0-5 limfocyty50% norma20-45 i monocyty 15% norma 2-12 no cholesterol całkowity jedntradyc 198,0 < 190,0 jestem mężczyzną mam28 l Proszę o objaśnienie w/wymienionych parametrów najlepiej dobry hematolog Pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami oraz przede wszytskim wartosciami bezwzględnymi. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego