Co mogą oznaczać zaburzenia miesiączkowania i ból podbrzusza oraz jajnika?

Witam mam 35 lat , 12 lat temu urodzilam syna , z mężem staramy sie o dziecko około3 lat i nic, bylam u ginekologa nie raz w sprawie dzidziuśia , oczywiscie były jakies stany zapalne -globulki i masc a ostatnim razem przepisal luteine a na ues gie dopochwowo wyszło że jajnik prawy powiekszony. Mam miesiaczki regularne ale od pewnego czasu zdaza sie ze jest dwa dni stop lekkie plamienie i dalej. A innym razem tak jak ostatnio mialam 3 dni i czwarty dopiero wieczorem poczulam ze cos leci so skrzepy. Boli podbrzusze i kajnik lewy dzis i w czoraj a miesiaczka dopiero za pultorej tygodnia bardzo prosze o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne