Co mogą oznaczać zmiany na żołędziu?

witam od kilku lat borykam się ze zmianami na żołędziu, po stosunku jest czerwony jakieś plamki widać czerwone nitki pajaczynka. Czasami to piecze szczypie jest dodatku jest suchy tzn bez flory bakteryjnej jaka powinna się znajdować na nim! jakie badania kontretne powinienem zrobić aby lekarz postawił diagnozę! przypomnę że się to zaczeło 6 lat temu od chlamydi którą już wyleczyłem! Pozdrawiam Darek

Lek. Wojciech Zygmunt

Prawdopodobnie jest to grzybicza infekcja żołędzi. Clotrimazol w postaci maści powinien pomóc. Jeżeli problem nadal będzie występował, polecam wizytę u lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.