Co mogą znaczyć bóle w klatce po uderzeniu?

Jako dziecko uderzyłam się metalową rurą w klatkę piersiową po czym straciłam przytomność. Mineło sporo czasu od tego zdarzenia jednak od tego momentu czasem czuję nagłe, silne kłucie w klatce piersiowej. Czy jest możliwości , że w wyniku tego wypadku coś się mi stało co do dziś odczuwam? Czy powinnam odwiedzić lekarza?

Myślę że nie ma już związku z tamtym zdarzeniem. Może Pani jedynie wykonać RTG klp celem badania. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.