Co. mogą znaczyć moje problemy z nerwem twarzowym?

Od pewnego czasu zauważyłem, zmiany w mimice moich ust podczas uśmiechu. Podczas uśmiechu, szerzenia zębów, mój uśmiech nie przypomina literki c tylko s, tak jak bym jeden kącik ust szedł do góry, a drógi do góry. Ponad 8 tygodni temu ugryzł mnie kleszcz, który miał bolerioze (dałem go badania) wyszło, że miał borelioze. Wykonałem test elisa i wb po 8 tygodniach po kontakcie z kleszczem wyniki negatywn. Ale wykonałem też test KKI, który nie jest oficjalnie zalecany, wyszedł pozytywnie w klasie IgM antygen OspC i p39. Nie wiem czy ten zgryz to taka uroda, którą ja wcześniej nie zauważyłem, czy może aktywna infekcja, która atakuje nerw twarzowy. Czy podczas badania EMG nerwu twarzowego wyjdzie, że coś zaczyna się dziać z nerwem? Może innaczej, czy jeżeli dochodzi do porażenia przez boreliozę to, czy to wychodzi w EMG? Jeżeli np zrobię jedno badanie teraz, a drugie za parę tygodni? Bo z tego co czytałem borelioza daje różne objawy np kardiologiczne, stawowe, ludzie robią różne badania np pod kątem reumatyzmu, wyniki wychodzą ok, a stawy dalej bolą, dalej są atakowane, gdyż przyczyną jest borelioza. Czy w przypadku porażenia nerwu może być tak samo, że wykonam EMG, a ono nic nie wykaże, a borelioza dalej będzie atakować nerw, aż dojdzie do widocznego paraliżu i to już będzie pewna diagnoza?

Jeżeli kleszcz miał Boreliozę to i TY masz na 100 procent Boreliozę! na co wskazuje test w klasie IGM. Powinieneś być leczony intensywnie już na drugi dzień po dodatnim wyniku badaniu kleszcza, nie czekając na objawy choroby, choroby która może być w pewnym stadium nieodwracalna i śmiertelna. Idź do dobrego, klinicznego lekarza chorób zakaźnych a poprzednich lekarzy podaj do Sądu i zgłoś BŁĄD SZTUKI LEKARSKIEJ popełnionej na Twojej osobie w odpowiedniej terytorialnie Izbie Lekarskiej tych lekarzy.