Co mogą znaczyć od trzech dni bóle głowy i oczu?

Witam. Od trzech dni mam bóle głowy i oczu. Głowa boli mnie tylko podczas ruchów. Oczy natomiast podczas patrzenia na boki. Dwa lata temu miałam taką samą sytuację. Po 1.5 tygodnia objawy same ustąpiły ale skutkiem tego było pojawienie się pełno mętów w obydwóch oczach. Podstawowe badania krwi i ciśnienia były ok.Okulista również niczego oprócz mętów nie widział. Co może powodować takie objawy, jakie choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja neurologa . Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne