Co oznaczają bóle okolic oczu?

Witam. O czym mogą świadczyć bóle okolic oczu, kości policzkowych, ból czoła, skroni - jakby ucisk, ból za uszami, ból żuchwy i całej szczęki ?? Do tego bóle głowy (różne miejsca ale najczęściej tył na dole) mrowienie okolic ust i szyi, mrowienia dłoni i stóp oraz bóle stawów i karku? Przechodziłam zapalenie zatok i niby wyleczyłam ale wciąż gdzieś tam w głębi nosa mam zatkane.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne