Co mogą znaczyć takie przewlekłe bóle odcinka lędźwiowego?

Witam, mam przewlekłe bóle kręgosłupa lędżwiowego. Mój wynik rezonansu- Wyrównanie fizjologicznej lordozy lędżwiowej. Osłabienie sygnałuRF w obrazach T2- zależnych z tarcz międzykręgowych - zmiany związane z procesem dehydratacyjno-degeneracyjnym. Na poziomie L/5-S1, zmiany degenracyjne krążka m-k, około centralna wypuklina krążka mkr uwypuklającą się dokanałowo na 5 mm, modelująca worek oponowy, modeluje oba zachyłki boczne. Otwory m-k tego poziomu zwężone, głównie po stronie lewej prawdopodobny konflikt korzeniowy. Mam 50 lat i proszę o poradę jak sobie pomóc w przewlekłym bólu.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja neurologa i następnie zapewne lekarza neurochirurga