Co mogą znaczyć te badania mojej mamy?

Mama zauważyła dziś mocz z krwią. Lekarz rodzinny zlecił badanie krwi i moczu, ale z racji Wielkanocy już nie zinterpretował wyniku. Bardzo proszę o pomoc! Krew: kreatynina i eGFR w normie. OB 25, CRP 2,0. Mocz: ciała ketonowe dodatnie, białko 65, erytrocyty 250, leukocyty 500, azotyny dodatnie, glukoza ujemna, bilirubina ujemna Osad w moczu: leukocyty 50, erytrocyty świeże 70, wyługowane 20, dość liczne bakterie.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać ba infekcja konieczna wizyta u lekarza rodzinnego ponownie lub jeśli nie jest dostępny wizyta w nocnej pomocy lekarskiej