Co mogę stosować, żeby złagodzić podrażnienia?

Co mogę stosować żeby złagodzić podrażnienia po stosowaniu Borasolu i Pirolamu przepisanych na NGU. Okres stosowania 25dni. W linku zdjęcie i zaznaczone miejsca gdzie ciągle odczuwam pieczenie! Smaruje się od dwóch dni Alanten plus, trochę lepiej, ale dalej piecze. Boje się, że przez czeka mnie coś takiego jak kolegę z forum http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/83aec9555098058377a6531d8796229c.JPG który, również używał kremów o podobnym skutku działania. Powoli kalafioruje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u dermatologa lub urologa po badaniu będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie