Co mogło spowodować przesunięcie okresu?

Witam, Biorę tabletki vines od 2 miesięcy. W pierwszym miesiącu miałam krwawienia śródcykliczne, a w tym miesiącu biorę już 3 tabletkę placebo i nadal nie am okresu. Z chłopakiem zabezpieczamy również prezerwatywą. W tym tygodniu bardzo dużo się stresowałam i czy to może spowodować przesunięcie? Czy robić test ciążowy?

Stres może dawać takie objawy, jednak i samo przyjmowanie antykoncepcji wiąże się z tym, że nie zawsze wszystko będzie regularnie pomimo stosowania właściwego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.