Co może być powodem braku miesiączki przy tabletkach Madinette?

Od 3 lat biore tabletki antykoncepcyjne Madinette, okres przypada zazwyczaj na 3 dzień z odstawienia.W zeszłym miesiącu faktycznie tak było to było 14 marca,4 dni po uprawiałam seks bez zabezpieczenia,od 31 marca przez 7 dni brałam antybiotyk.okres powinnam dostać 11 kwietnia, miałam też krwawienie śródcykliczne.Okresu niestety nie mam do tej pory.Robiłam 5 testów płytkowych i wynik był negatywny.Od ok 7 dni mam obolałe piersi tak jak zawsze przed okresem. Co może być powodem braku okresu?

Piotr Pilarski

Antybiotyk oraz krwawienie śródcyklicze mogły mieć wpływ. Proszę udać się do ginekologa celem kontroli.

Pozdrawiam.