Co może być przyczyną bólu i wzrostu piersi?

Witam, mam 20 lat od około miesiąca strasznie bolą mnie piersi i nawet urosły. W ciąży raczej nie jestem 2 testy negatywne, wizyta u ginekologa. Ból odczuwam po zewnetrznej stronie piersi aż do dołu, Co może być przyczyną? Czy mogły sobie tak po prostu uronąć skoro juz nie rosły? dziękuje za odpowiedz :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.