Brak bólu piersi w 5. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w piątym tygodniu ciąży i przestają boleć mnie piersi. Martwię się bo juz raz poronilam. Czy brak bóli w piersiach oznacza utratę ciąży? Proszę o odpowiedź. Jestem w Anglii a tutejsi lekarze nie pomogą w takiej sytuacji a ja muszę wiedzieć na co się nastawić. Dziękuję

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu określ rozwój płodu. Sądzę że nie przez cały okres ciąży piersi bolą. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.