Czy brak bólu w piersiach w ciąży jest normalnym objawem?

Bardzo proszę o informację, czy brak bólu piersi w ciąży jest złym objawem? Jestem w 6 tc (trzecia ciąża) i praktycznie żadnych objawów oprócz zatrzymania miesiączki i częstszego oddawania moczu (ciąża potwierdzona przez lekarza). W pierwszej ciąży, zakończonej szczesliwie, piersi bolały mnie od początku do ok 3 miesiąca. W drugiej ciąży (poronilam) piersi nie bolały wcale - stąd moje obawy.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Brak bólu w piersiach w takcie ciąży nie musi być niepokojącym objawem. Oczywiście powinna pani teraz stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.