Brak objawów ciąży pomimo pozytywnego testu ciążowego

Witam W maju 2014 roku Poronilam w 10 tyg. Dzis zrobilam test ciążowy i dwie kreski cieszę się bardzo ale też bardzo się boję bo oprócz braku miesiączki nie mam żadnych objawów czuje się jak w tamtej ciąży i to mnie martwi.. czy to jest normalne?

Magdalena StusiĹska

W takiej sytuacji nalepiej niezwłocznie skosultować się z ginekologiem, który wykona odpowiednie badania.