Co może być przyczyną braku miesiączki przy wykluczeniu ciąży?

od lipca do września nie miałam wg. okresu i byłam u ginekologa i wyklucza ciążę.W październiku dostałam okres i w listopadzie znowu nie dostałam,co może być przyczyną zaznaczam,że mam nieregularny okres.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną nieregularnych miesiączek mogą być zburzenia hormonalne. Nie mona wykluczyć innych przyczyn takich jak stres, niewłaściwa dieta czy przemęczenie. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie kolejna wizyta u specjalisty ginekologa.