Co może być przyczyną przewlekłego bólu głowy?

Witam mam przewlekłe bóle głowy byłem u neurologa, zrobiłem badanie głowy i nie ma nieprawidłowości, teraz szukam przyczyny bólu głowy. Ból występuje w okolicach oczu, brwi i czoła. Trwa od przebudzenia do snu utrzymuje się do parunastu dni potem jest lepiej przez parę dni średnio do tygodnia i od nowa ból. Środki przeciwbólowe nie działają. Najgorzej jest gdy chcę się na czymś skupić. Mam nie skorygowany astygmatyzm, jestem trochę nerwowy i kiedyś miałem myśli depresyjne. Co może być przyczyną?

Piotr Pilarski

Nie skorygowana wada wzroku może powodować ból głowy. Stres także może się do niego przyczynić.

Pozdrawiam.