Co może być przyczyną tego zdrętwienia dłoni?

Jestem tydzień po operacji plastycznej brzucha, mam ciągle zdrętwiałą lewą dłoń, dokładnie kciuk, palec wskazujący i środkowy, w szpitalu dostawałam zastrzyki tylko w lewą rękę, ale nie w dłoń. Wszystko robię tą dłonią sprawnie, ale jest ścierpnięta. Co może być przyczyną tego zdrętwienia?

Witam! Należy jeszcze poczekać. Jeżeli zespół operujący "ustawił sobie wszelkie podłączenia" na lewą stronę, to należy się spodziewać, że kończyna ta przez dłuższy okres była w bezruchu, a nawet w jednej pozycji. Być może doszło do uciśnięcia nerwu pośrodkowego lub łokciowego lewej ręki i stąd dolegliwości. Gimnastyka kończyn górnych. Powodzenia W. Łuczkowski.