Co może mi być, jeśli czuję ból w okolicy krzyża?

Witam. Od ponad miesiąca boli mnie w okolicach krzyża najbardziej gdy wstane po nocy. Czasami ból promieniuje do pachwin i nóg. Zaczęło się to miesiąc temu gdy gwałtownie usiadłam na krzesło wtedy poczułam w krzyżu dość silny ból. Leki pomagają ale tylko na chwile a też nie bardzo chce być codziennie na lekach przeciwbólowych. Co to może być ? Zwłaszcza że nie mam też innych objawów tylko ból.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą świadczyć np. o dyskopatii. Aby to potwierdzić powinna Pani wykonać dodatkowe badania i zgłosić się do specjalisty. Proponuję zgłosić się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego, który dalej powinien Panią pokierować.