Ból kręgosłupa lędźwiowego i podbrzusza w 36 tygodniu ciąży
Witam. Jestem w 36 tc. Dzisiaj w nocy koło godz 2 obudził mnie ból w krzyżu i okolicach podbrzusza, usiadłam na chwile i ból minął. Drugi raz ból obudził mnie koło godz 6 rano, bolało mnie podbrzusze i okolice krocza, po chwili również ból ustał. W ciągu dzisiejszego dnia pobolewało mnie jeszcze kilka razy ale zawsze ból po chwili minął. Ogólnie jestem dzisiaj bardzo zmęczona . Wizytę u lekarza mam jutro. Co to może być? Skraca się szyjka czy to skurcze przepowiadające? A może to oznaki porodu ?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zbliżającego się porodu. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u lekarza. Jeśli skurcze były częstsze oraz regularne, proszę zgłosić się na najbliższą ginekologiczną izbę przyjęć.