Co znaczą bóle podbrzusza jak przy okresie?

Witam! Dzisiaj zaczęłam 35 tc. Od kilku dni mam bóle podbrzusza jak na okres. Bóle te zaczynają się wieczorem jak położę się spać i trwają praktycznie non stop aż wstanę rano z łóżka. Po zażyciu nospy forte bóle mijają. W dzień raczej ich nie zaobserwowałam. Czym mogą być spowodowane? Dwa tygodnie temu byłam na wizycie u lekarza i wszystko było ok. Szyjka się nie skracała. Kolejna wizyta za tydzień, czy powinnam się martwić i zgłosić wcześniej do lekarza, czy poczekać do wizyty.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej są to skurcze przepowiadające, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam