Co znaczą bóle podbrzusza jak przy okresie?
Witam! Dzisiaj zaczęłam 35 tc. Od kilku dni mam bóle podbrzusza jak na okres. Bóle te zaczynają się wieczorem jak położę się spać i trwają praktycznie non stop aż wstanę rano z łóżka. Po zażyciu nospy forte bóle mijają. W dzień raczej ich nie zaobserwowałam. Czym mogą być spowodowane? Dwa tygodnie temu byłam na wizycie u lekarza i wszystko było ok. Szyjka się nie skracała. Kolejna wizyta za tydzień, czy powinnam się martwić i zgłosić wcześniej do lekarza, czy poczekać do wizyty.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Najprawdopodobniej są to skurcze przepowiadające, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam