Bóle w podbrzuszu w 26 tygodniu ciąży
Jestem w 26 tyg ciąży. Od paru dni mam bóle z lewej strony w podbrzuszu. Bóle przypominają skurczowe i w danej chwili nie mogę nawet ruszyć nogą. Ostatnio usg wykazało obecność notvh w lewej tętnicy macicznej, czy może mieć to związek ?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem pojawienia się tzw. skurczy przepowiadających którym nie towarzyszy jednak pojawienie się akcji porodowej. Tego rodzaju skurcze są wynikiem przygotowywania się macicy do właściwego porodu.