Co może oznaczać ból i ucisk w kolanie?

Witam 5 tyg temu uleglem wypadkowi grając w piłkę mianowicie skręcenie kolana i uszkodzone MCL 2 stopnia. Pewien lekarz ortopeda tydzień temu powiedział że już jest wszystko dobrze ale nie stety nadal odczuwał ból i ucisk w tym kolanie i wrażenie jakby delikatnie uciekło. Zwolnienie mam do 5 marca tylko niestety pracuje w wojskach powietrznodesantowych i czeka mnie wojskowa komisja lekarska i musze mieć 100% zdrowe kolano ale mam wrażenie że tak nie jest. Co można zaradzić

wrażenie uciekania jest objawem niestabilności, trzeba wykluczyć uszkodzenie więzadła krzyżowego