Co może oznaczać ból jednej piersi u 27-latki?

Od pół roku odczuwam ból jednej piersi. W wczoraj wybrałam się na usg . Wynik badania: Oba sutki o budowie gruczołowej, prawy bez zmian ogniskowych. W lewym na godz.3 ok 3cm od brodawki sutkowej tkliwy węzeł chłonny wielkości 0,4cm . Obszary zabrodawkowe wolne.Oba doły pachowe prawidłowe. kontrola za 4-6miesiecy. Czy powinnam sie niepokoić tym powiększonym węzłem czy uzbroić sie w cierpliwość i zobaczyć co pokaże kolejne badanie za parę miesięcy ? Dodam ze mam 27 lat jestem po dwóch porodach a piersią praktycznie nie karmiłam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza badajacego wskazana konsultacja lekarza onkologa