Co może oznaczać ból nerki?

Witam. Od jakiegoś czasu (miesiąc ) mam problem z oddawaniem moczu. Jest to wrażenie, najlepiej mogę opisać - jakby wrzucić do balonu monetę, napełnić balon wodą a potem ścisnąć - większość wody wyleci aż moneta zatka otwór. Poza tym od 2 dni mam bardzo duży ból w okolicy lewej nerki, który promieniuje do jądra, czasem zaczyna rwac aż w kolanie. Wyniki badań krwi i moczu są perfekcyjne, bez żadnego odchylu. Domyślam się, że to kamień, bo gdy ostuka się, jest ból.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć , proszę zgłosić się na wizyte u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie .