Co może oznaczać ból oka po porodzie?

4 tygodnie po porodzie nagle zaczelo mnie bolec oko,na drugi dzien prawie przestalam na nie widziec.Kolory sa wyblakle,wszystko jest jakby we mgle ale z bliska widze lepiej.Oko troche boli przy poruszaniu.Okulista stwierdzil ,ze to moze byc cos z nerwem w srodku bo oko wyglada normalnie.Naczytalam sie o SM i okropnie sie boje chociaz innych objawow nie mam. Czy to moglo byc zwiazane z faktem,ze mialam ciezki porod? (kleszcze,duza dawka epiduralu,krwotok)Dzien przed wlecial mi do oka rozjasniacz.

Szanowna Pani, objawy, które Pani opisuje mogą być związane ze zmianami zapalnymi, wymagają weryfikacji okulistycznej i moim zdaniem nie mają związku z przebytym porodem (zbyt duży odstęp czasu).