Ból głowy i gorączka wieczorem

Witam, od 2 dni wieczorem zaczyna bolec mnie glowa oraz mam goraczke, jest mi zimno , spie w bluzie i pod koldra. Z rana nie odczuwam wgl zadnych dolegliwosci poza tym ze jestem bez silny przez caly dzien, nic mi sie nie chce. Mam podejrzenie w strone kleszcza, ale nie widze zadnego miejsca ukucia. Ostatnio rowniez 2 dni temu bylem na imprezie i wypilem duza ilosc wodki, biorac leki Clemastinum od wysypki i Euthyrox N25 od tarczycy, poniewaz wynik tsh3 wyszlo mi 6,022. Co to moze byc? Pozdrawia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.