Infekcja intymna i ból w miejscu nacięcia krocza

od 2 miesiecy borykam sie infekcja intymna boli mnie miejsce naciecia krocza , rodziłam 10 lat temu, bol jest promieniujacy. w posiewie wykryto u mnie klebsiilla pneumoniae. biore cipronex 500, od 4 dni, nie widze zadnej poprawy. 1 tab. co 12 godzin. łacznie 10 tabletek. czy to mozliwe aby bolała mnie tylko prawa strona pochwy? po lewej stronie nie mam zadnych dolegliwosci, ginekolodzy rozkladaja ręce. jakie badania dodatkowe badania wykonać?czy ta bakteria powoduje taki promieniujacy ból?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję koniecznie udać się do lekarza ginekolog. Jeżeli lekarz prowadzący nie znajduje przyczyny dolegliwości warto byłoby udać się do innego lekarza.