Zapach gnicia po nacięciu krocza w czasie porodu

Witam mam problem ze szwami po nacieciu krocza w czasie porodu. W pierwszych dniach (3dni) w szpitalu było dobrze dbalam o higienę za każdym razem korzystania z toalety podmywalam się i mogłam siedzieć natomiast po powrocie do domu już na następny dzień było coraz gorzej rana bardzo zaczęła boleć zrobiła żółta a szwy -nici są czarne i maja nieprzyjemny zapach (gnicia) mimo dbania o higienę minęło. już dwa tyg na rane stosowałam Tantum rosa,nadnanganian potasu i wietrzenie codalej ulga niewielka

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Być może jest to infekcja. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.