Ból po nacięciu krocza - co robić?

Trzynaście miesięcy temu urodziłam zdrowego synka, miałam nacinane krocze. Poród i połóg przebiegał normalnie, ale mam jeden problem, podczas podniecenia lub kiedy siadam w kucki, odczuwam lekki ból, można to też nazwać napięcie w okolicy tej blizny.
Co może być przyczyną, myślałam, że to z czasem zniknie? Byłam niedawno na badaniu ginekologicznym i wszystko jest ok.
Dodam jeszcze, że karmię piersią.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,

jeżeli była Pani badana u ginekologa, to nie ma obaw, że dzieje się coś niepokojącego. Natomiast takie dolegliwości mogą pojawić się po nacięciu krocza. Pomimo że wszystko zagoiło się, to może mieć Pani takie odczucia. Być może wraz z upływem czasu dolegliwości ustąpią.

Pozdrawiam