Co może oznaczać ból po operacji przepukliny pachwinowej?

2 tygodnie temu miałem operację przepukliny pachwinowej (lewa strona wszycie siatki)w czwartej dobie po zabiegu zacząłem prowadzić samochód na krótkich dystansach średnio 15 min dziennie (automatyczną skrzynią biegów czyli ouzywam tylko prawej nogi podczas jazdy)nadal odczuwam bol.Czy mogłem coś uszkodzić w związku z tym że prowadzę samochód.Dziekuje za odpowiedź.

Niestety mógł Pan, trudno to oceniać, ale nie powinno się tak wcześnie prowadzić samochodu po operacji. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.