Co znaczy ból po operacji na przepuklinę pachwinową?

Dzień dobry, 4 dni temu miałem operacje na przepukline pachwinowa metoda laparoskopowa poprzez wszycie siatki. Chciałem zapytać czy to normalne że odczuwam nadal ten sam ból który miałem przed zabiegiem. Czy owa siatka potrzebuje " czasu" aby zaczęła działać. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą się jeszcze utrzymywać, jest Pan krótko po zabiegu, w ciągu najbliższych dni, do dwóch tygodni powinny ustąpić.
Pozdrawiam