Co może oznaczać ból po zewnętrznej stronie górnej części uda?

Witam. 5 MSC temu brałam zastrzyki domięśniowo w pośladek byl to antybiotyk. Od tamtej pory (tak mi się wydaje bo wcześniej tego nie czulam) mam bóle po zewnętrznej stronie górnej części uda. Jest to uczuciie takiego ciepłego pieczenia jak by pokrzywki w środku i pojawia się kilka razy dziennie. Nie jest to bardzo bolesne ale denerwujące . Czy możliwe że podraznili mi nerw podczas zastrzyków ? Czasami jeszcze jak się schylam coś mi jak by przeskakuje właśnie w tym miejscu gdzie miałam robione satrzyki ( jeden był bardzo bolesny jak by ktoś mnie ciachnąl żyletka. Ob 7, crp 2, morfologia ogólna ok. Czy długo jeszcze może trwać coś takiego ? Lekarz mój olał sprawę.

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki dokładnie był stosowany antybiotyk? i jakie wskazania? sądzę że jeśli lekarz rodzinny nie widzi patologii konieczna jest ocena przez lekarza neurologa jeśli są takie objawy