Co może oznaczać ból sutka u 18-latki?

Witam, od dwóch dni odczuwam ból jednego sutka występujący podczas dotyku czy otarcia, dokładniej prawego. Ból nie obejmuje brodawki, test ciążowy wykluczył ciążę, dodam, że mam 18 lat i przyjmuję drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Yasminelle po zmianie z NuvaRing. Badanie u lekarza będę miała może za jakieś dwa tygodnie, wiec przy okazji o tym wspomnę, jeśli ból nie ustąpi, czy to powód do zmartwienia? Jaka może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i ocena w badaniu bezpośrednim