Co może oznaczać czarny bądź bardzo ciemno zielony, dość luźny stolec?

Dzień dobry. Co może oznaczać czarny bądź bardzo ciemno zielony, dość luźny stolec? Mam refluks od kilku lat, obecnie nie leczony, często wymiotuję i miewam zapalenie żołądka ale nie biorę obecnie żadnych leków i nie odczuwam bólu. Czy to może być coś niebezpiecznego?

Lek. Tomasz Budlewski

A jak często jest taki stolec ? Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , sadze ze może być wskazane wykonanie testu na krew utajona w kale