Co może oznaczać czerwona plamka na języku?

Witam, mam 28 lat , mam problemy z nadużywaniem alkoholu . Parę miesięcy temu zauważyłem czerwona plamkę na języku która co jakiś czas znikala i pojawiała się coraz większą teraz ma ok.1 cm długości na 0,5 szerokości, oprócz tej plamki nie mam zabardzo żadnych innych objawów. Trochę czytałem na temat raku języka i teraz sie martwię że to może być coś podobnego. Do jakiego lekarza mam sie zgłosić i czy to może być cos poważniejszego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Napewno nalezy wykluczyć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć