Co może oznaczać długotrwałepieczenie cewki moczowej?

Witam jestem mężczyzną mam 22 lat. Od około 6 miesięcy piecze mnie cewka moczowa. zaczęło się od lekkiego pieczenia po oddaniu moczu które ustawało po około 10 min później już piekło bez przerwy lub wystepował dyslomfort o różnym natężeniu . Brałem doraźnie żurawine i inne leki bez recepty na układ moczowy . W tym czasie doszły objawy typowe dla zapalenia gruczołu krokowego. Byłem u lekarza który zrobił mi usg pęcherza i nerek(wszystko ok) i stwierdził właśnie to zapalenie przepisał mi ciprofloxacin (angielski odpowiednik Cipronex 500mg) 2 tabletki przez 10 dni do tego jakieś leki rozkurczowe . Przy 10 dniu antybiotyku pieczenie ustało ale powróciło po około 2 dniach. Zrobiłem badanie moczu i posiew które nic nie wykazały więc udałem się znowu do lekarza tym razem w polsce i po badaniu stwierdził że prawdopodobnie to jednak zapalenie cewki. Przepisał mi 3 opakowania Cipronexu czyli na 15 dni i dodatkowo DicloDuo. Nic to nie pomogło. Próbowałem też naturalnych metod jak nasiadówki itd Badaniana chlamydie nic , wymazy z cewki, dalej reszta badań, (grzyby itd)wszystko ok Gram stained slide: WBC . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Not seen. . . . . . . . : RBC . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Not seen. . . . . . . : Epithelial cells . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Scanty. . . . . . . . . . . . . . : Trichomonas vaginalis . . . . . . . . . . . . . . . . Not seen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . : Yeast cells . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Not seen. . . . . . . . . . . . : Microorganisms . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Not seen. . . . . . . . . . . . . . . . : Microscopy (wet preparation): Trichomonas vaginalis . . . . . . . . . . . . . . . . Not seen. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . : Culture: ( ) mixed flora No Streptococcus agalactiae isolated. No Candida spp. isolated. No Staphylococcus aureus isolated. No Neisseria gonorrhoeae isolated Proszę o pomoc co jeszcze mógłbym zrobić pozdrawiam

Witam, u Pana należy przeprowadzić mikrobiologiczna diagnostykę układu moczowo płciowego. Pobrać wymazy i materiały do badan mikrobiologicznych. Warto też pomyśleć o posiewie wydzieliny z prostaty. Dopiero po całej diagnostyce włączyć odpowiednie antybiotyki. Podawanie antybiotyków w ciemno nie przynosi efektu a przeciągające sie zapalenie skutkuje w objawach ubocznych. Pozdrawiam, www.prepmed.pl. w razie pytań zapraszam na email