Co może oznaczać kłucie pępka po laparoskopii woreczka?

Dzień dobry. Jestem 1,5 miesiąca po laparoskopii woreczka. Wszystko przebiegło ok tylko pępek zaraz po zabiegu mi się pezekewawial ale po ponownym zszyciu wszystko się uspokoił. Od 2 tygodni jednak dokucza mi twarda gulka w pępku. Mój chirurg twierdzi że to szwy wewnętrzne (jestem bardzo chuda więc wszystko jest wyczuwalne przez skórę). Od 2 dni ten pępek cały czas mnie kłuje jakby maleńkie igielki wbijaly mi się przy ruchu. Czy to coś normalnego? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się ponownie na kontrole i być może wykonać usg powyższej okolicy