Co może oznaczać narośl na wewnętrznych wargach sromowych?

na wewnetrznych wargach sromowych mam narosl wielkosci ziarna pieprzu..nie boli ale sie powieksza..co to moze byc i co nalezy zrobic?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie jest możliwe za pomocą drogi internetowej stwierdzić co to jest? Koniecznie musi to zobaczyć ginekolog, który po zbadaniu Pani i dokładnym zebraniu wywiadu zaleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam