Co może oznaczać pobolewanie nadgarstków?

Dzień dobry, od kilku miesięcy mam problem - pobolewają mnie nadgarstki, łokcie, kolana. Przy jakimkolwiek obciążeniu tych części ciała (podparcie się ręką, czy chodzenie) ból wzrasta maksymalnie. Co może być przyczyną? Do jakiego lekarza powinnam się udać z tym problemem? Co zbadać?

Witam. Przyczyną może być choroba zwyrodnieniowa bolących stawów jak i choroba reumatyczna. Pierwszym lekarzem powinien być lekarz rodzinny, który może zlecić badania obrazowe oraz podstawowe badania laboratoryjne w kierunku chorób reumatycznych. Ewentualnie pokieruje Panią dalej do odpowiedniego specjalisty.